23/02/2019 |  09:59 | Аутор: Б92

Хрватска без шанси за Мундобаскет

Кошаркаши Хрватске поразом од Пољске изгубили су сваку шансу да се пласирају на Мундобаскет.
Хрватска (Фото:Фиба) -
Хрватска (Фото:Фиба)

Изабраници Дражена Анзуловића поражени су са 77:69, утакмица је била у егалу свих 40 минута, а током друге четвртине виђена је комична ситуација.

Хрвоје Перић је пожртвованом игром украо лопту, она је дошла до Јунаковића који је добио рампу приликом покушаја да положи лопту у кош.

Како је Крушлин пратио контру, дошао је до лопте, али је оба пута промашио зицер испод коша. Коментатор Марин Мрдуљаш Бабо, као и сви у хали остали су затечени овим промашајем.

"Браво за Перића, сјајно одузета лопта, Јунаковић... Поправиће то Крушлин, барем се надам. Е, људи моји, па ово је стварно... Што је превише, превише је", рекао је чувени Бабо у преносу.