17/04/2019 |  08:09 | Аутор: РТС

Денвер изједначио, дабл-дабл Јокића (ВИДЕО)

Српски центар Никола Јокић постигао је 21 поен и имао 13 асистенција у побједи Денвера над Сан Антонијом 114:105 у другом мечу плеј-офа Западне конференције. Денвер је изједначио у серији на 1:1.

Поново је Денвер имао проблема против Сан Антонија, који је имао двоцифрену предност на полувремену, али су се Нагетси пробудили у другом полувремену, а посебно последњој четвртини, како би савладали Спарсе са 114:105.

Никола Јокић био је надомак још једног трипл-дабл учинка, попут у првој утакмици. Овога пута, у побједи Денвера Никола је постигао 21 поена, имао 13 скокова и осам асистенција за 40 минута на паркету.

Уз Јокића одлични у Нагетсима били су још и Мари, Херис и Милсап са 24, 23 и 20 поена на мечу.

Код Спарса истакли су се Дерозан са 31 и Олдриџ са 24 постигнута поена.

Денвер је успио да забиљежи један тријумф у два меча која су се играла у Колораду. Серија се сада сели у Тексас, Сан Антонио ће бити домаћин у "Еј-Ти-Ен-Ти Центру" наредна два меча.

Први је на програму у петак у 03.00 часова по нашем времену.