07/06/2019 |  22:16 ⇒ 22:36 | Аутор: РТРС

Тежак пораз Србије у Украјини!

Фудбалска репрезентација Србије доживјела је у Украјини (0:5) тежак пораз у другом колу квалификација за одлазак на европско првенство 2020. године.

Селектор Младен Крстајић, али и сви репрезантативци Србије дуго ће памтити Лавов и бламажу коју су доживјели у Украјини, која након три кола на свом конту има седам бодова. Србија је остала на једном, оном освојеном у Португалу.

Имао је Пријовић двије прилике на старту меча, али није погодио, а послије тога кола су кренула низбрдо. У само два минута Циганков погађа мрежу Дмитровића два пута (26. и 28. минут), што је био и резултат првог полувремена.

У наставку меча још боља игра изабраника Андреја Шевченка, који су плели мрежу око гола "орлова". Већ у 46. минуту Конопљанка постиже трећи, а Јермчук у 59. минуту и четврти погодак. Крај мукама Србије донио је Конопљанка у 75. минуту.

Већ у недјељу у мечу трећег кола Србија у Београду дочекује Литванију. Биће то прилика за поправни, ако га уопште може бити....