22/07/2019 |  08:24 ⇒ 08:25 | Аутор: Б92

Тренеру Динама из Букурешта позлило, љекари му на терену спасили живот (ВИДЕО)

Утакмица између Динама из Букурешта и Универзитатее из Крајове прекинута је у првом полувремену пошто је позлило тренеру Еугену Нејгоу (51).

Он се нашао на удару домаћин навијача који су му током првог дијела скандирали да поднесе оставку, иако је на функцији тек мјесец дана.

Очигледно му је то тешко пало да се у једном моменту само срушио док је сједио на клупи.

Било је то у 31. минуту при резултату 0:0. Судија је моментално прекинуо сусрет а љекари су потрчали да му помогну.

Медицинска екипа на стадиону није имала времена да га одведе до болнице, моментално је започела реанимација. Биле су то шокантне сцене за све присутне на стадиону.

На срећу, интервенција љекара је била ефикасна, успјели су да оживе тренера Динама послије чега су сви одахнули.

Меч је касније настављен, а завршен је побједом Универзитатее од 2:0.