18/08/2019 |  12:11 ⇒ 12:43 | Аутор: РТРС

Борцу и Звијезди 09 по бод у домаћим утакмицама

Јуче су одигране 4 утакмице 5.кола Премијер лиге БиХ у фудбалу. Звијезда 09 је на свом терену играла 2:2 са Челиком, док у дуелу између Борца и Младости није било голова.

Пред око 3.500 гледалаца на Градском стадиону у Бањалуци, фудбалери Борца и Младости нису показали много. Младост је остала непоражена и трећу гостујућу утакмицу ове сезоне. Борац је и трећи пут узастопно остао без побједе на свом терену против екипе из Добоја код Какња. Гости су једину праву прилику имали у 2. минуту када је Борац спасила статива. Борац је до краја имао теренску иницијативу, стварао је полуприлике али до гола није могао. Евидентно је да нападачка игра Борца још није на очекиваном нивоу, док гости  могу да буду задовољни јер су били веома дисциплиновани на терену.

У оквиру петог кола данас од 20 часова и 30 минута играју Тузла сити и Зрињски,а пето коло завршава сутра дуелом Сарајево-Радник.