X

За ваш уређај је
доступна апликација

latinica  ћирилица
25/08/2019 |  07:56 ⇒ 13:23 | Извор: infobijeljina.com

Распоред и сатница свих утакмица на Мундобаскету 2019

Свјетско првенство у кошарци, Мундобаскет 2019, највећи је спортски догађај на планети у овој години.
Кошаркаши Србије    (Фото: Starsport) -
Кошаркаши Србије (Фото: Starsport)

Овај текст је подијељен у два дијела, најприје слиједи распоред свих мечева по данима, а потом и по групама, за оне који воле да прате како се у којој од њих стање одвија прије друге фазе, односно треће која ће се одвијати по нокаут систему. Подсјећамо, из сваке прелиминарне групе по двије екипе иду даље, укрштају се редом А и Б група, Ц и Д, Е и Ф, те Г и Х, а и из новоформираних група И, Ј, К, Л такође ће по двије селекције наставити борбу за медаље.

Распоред мечева Свјетског првенства у кошарци – по данима (сви термини су по средњеевропском времену)

Субота, 31. август
09.30 Ангола – Србија

10.00 Пољска – Венецуела

10.30 Русија – Нигерија

13.30 Филипини – Италија

14.00 Обала Слоноваче – Кина

14.30 Аргентина – Јужна Кореја

14.30 Шпанија – Тунис

Недјеља, 1. септембар
09.30 Канада – Аустралија

10.00 Нови Зеланд – Бразил

10.30 Турска – Јапан

10.30 Доминиканска Република – Јордан

13.30 Сенегал – Литванија

14.00 Грчка – Црна Гора

14.30 Чешка – САД

14.30 Француска – Нјемачка

Понедјељак, 2. септембар
09.30 Италија – Ангола

10.00 Венецуела – Обала Слоноваче

10.30 Нигерија – Аргентина

10.30 Тунис – Иран

13.30 Србија – Филипини

14.00 Кина – Пољска

14.30 Јужна Кореја – Русија

14.30 Порторико – Шпанија

Уторак, 3. септембар
09.30 Аустралија – Сенегал

10.00 Црна Гора – Нови Зеланд

10.30 Јапан – Чешка

10.30 Њемачка – Доминиканска Република

13.30 Литванија – Канада

14 Бразил – Грчка

14.30 САД – Турска

14.30 Јордан – Француска

Сриједа, 4. септембар
09.30 Ангола – Филипини

10.00 Обала Слоноваче – Пољска

10.30 Јужна Кореја – Нигерија

10.30 Порторико – Тунис

13.30 Италија – Србија

14.00 Венецуела – Кина

14.30 Русија – Аргентина

14.30 Шпанија – Иран

Четвртак, 5. септембар
09.30 Канада – Сенегал

10 Бразил – Црна Гора

10.30 Турска – Чешка

10.30 Њемачка – Јордан

13.30 Литванија – Аустралија

14.00 Грчка – Нови Зеланд

14.30 САД – Јапан

14.30 Доминиканска Република – Француска

 

Распоред мечева Свјетског првенства у кошарци – по групама (сви термини су по средњеевропском времену)

ГРУПА Д
коло – субота, 31. август
09.30 Ангола – Србија

13.30 Филипини – Италија

коло – понедјељак, 2. септембар
09.30 Италија – Ангола

13.30 Србија – Филипини

коло – сриједа, 4. септембар
09.30 Ангола – Филипини

13.30 Италија – Србија

ГРУПА А
коло – субота, 31. август
10 Пољска – Венцуела

14 Обала Слоноваче – Кина

коло – понедјељак, 2. септембар
10 Венецуела – Обала Слоноваче

14.00 Кина – Пољска

коло – сриједа, 4. септембар
10 Обала Слоноваче – Пољска

14 Венецуела – Кина

ГРУПА Б
коло – субота, 31. август
10.30 Русија – Нигерија

14.30 Аргентина – Јужна Кореја

коло – понедјељак, 2. септембар
10.30 Нигерија – Аргентина

14.30 Јужна Кореја – Русија

коло – сриједа, 4. септембар
10.30 Јужна Кореја – Нигерија

14.30 Русија – Аргентина

ГРУПА Ц
коло – субота, 31. август
10.30 Иран – Порторико

14.30 Шпанија – Тунис

коло – понедјељак, 2. септембар
10.30 Тунис – Иран

14.30 Порторико – Шпанија

коло – сриједа, 4. септембар
10.30 Порторико – Тунис

14.30 Шпанија – Иран

ГРУПА Е
коло – недјеља, 1. септембар
10.30 Турска – Јапан

14.30 Чешка – САД

коло – уторак, 3. септембар
10.30 Јапан – Чешка

14.30 САД – Турска

коло – четвртак, 5. септембар
10.30 Турска – Чешка

14.30 САД – Јапан

ГРУПА Ф
коло – недјеља, 1. септембар
10 Нови Зеланд – Бразил

14 Грчка – Црна Гора

коло – уторак, 3. септембар
10 Црна Гора – Нови Зеланд

14 Бразил – Грчка

коло – четвртак, 5. септембар
10.00 Бразил – Црна Гора

14 Грчка – Нови Зеланд

ГРУПА Г
коло – недјеља, 1. септембар
10.30 Доминиканска Република – Јордан

14.30 Француска – Нјемачка

коло – уторак, 3. септембар
10.30 Нјемачка – Доминиканска Република

14.30 Јордан – Француска

коло – четвртак, 5. септембар
10.30 Њемачка – Јордан

14.30 Доминиканска Република – Француска

ГРУПА Х
коло – недјеља, 1. септембар
9.30 Канада – Аустралија

13.30 Сенегал – Литванија

коло – уторак, 3. септембар
9.30 Аустралија – Сенегал

13.30 Литванија – Канада

коло – четвртак, 5. септембар
9.30 Канада – Сенегал

13.30 Литванија – Аустралија