17/10/2019 |  22:41 | Аутор: Б92

Радоњићева машина убацила 104 поена и побиједила са 41 разлике!

Кошаркаши минхенског Бајерна побиједили су АСВЕЛ у трећем колу Евролиге резултатом 104:63.

Бајерн је одиграо феноменалан тимски меч против екипе која је у треће коло ушла без пораза и уписала другу овосезонску побједу.

Већ послије прве четвртине било је 17 разлике за Бајерн, чија је предност порасла на +22 до краја полувремена.

Машина Дејана Радоњића, некадашњег стратега Црвене звезде, није стајала ни током треће четвртине, па се у посљедњих десет минута ушло са +32 – 83:51.

У класичном њемачком маниру није било стајања Бавараца ни у посљедњем кварталу. Разлика је повећана, а АСВЕЛ је отишао из Минхена посрамљен.

Радоњићеву екипу водоио је Маода Ло са 19 поена. Нихад Ђедовић је имао 14, а по 12 Пол Зипсер и Владимир Лучић, који је био савршен из игре са 5/5.

На другој страни истакао се Амине Нуоа са 16 поена, док је Антона Дио постигао 13.