05/11/2019 |  20:53 ⇒ 20:58 | Аутор: РТРС

ЛШ: Барселони само бод, Лајпцигу три

У првим мечевима 4. кола Лига шампиона, Барселона и Славија из Прага одиграли су без голова (0:0), док је Лајпциг славио у гостима код Зенита (0:2).

Лоше игре Барселоне настављене су и даље, па је "Ноу Камп" присуствовао сензацији и великом боду чешког шампиона Славије, која је успјела да одоли Месију и друштву, и дође до другог бода у групи Ф. Барса је и даље прва са осам бодова на свом конту, али навијачи сасвим сигурно нису задовољни посљедњим издањима каталонског клуба.

У другом мечу Лајпциг је однио сва три бода из Русије. Деме је донио предност Нијемцима у четвром минуту судијске надокнаде првог полувремена, а коначан резултат поставио је Сабитцер у 63. минуту.

Лајпциг сада има девет бодова, и готово је обезбиједио пролазак даље, док је Зенит остао на четири.