29/02/2020 |  19:23 ⇒ 21:18 | Аутор: РТРС

Сарајево направило значајан корак ка одбрани титуле (ФОТО)

Сарајево је побједом против Борца у Бањалуци 2:0 направило значајан корак ка одбрани титуле.
Борац - Сарајево - Фото: РТРС
Борац - СарајевоФото: РТРС

Борац је на овој утакмици пред препуним трибинама Градског стадиона учинио све да би дошао до повољног резултата, али једноставно тим са Кошева је био бољи и заслужено побиједио.

Сарајево је до вођство дошло у финишу првог полувремена преко Татара. На почетку другог дијела услиједила је 20-минутна пауза због квара на једном од рефлектора и наставак утакмице је био под знаком питања.

Борац - Сарајево (Фото: РТРС)

Одлучено је да се меч настави, а у таквим околностоима Сарајево се боље снашло и стигло до тријумфа. Други гол постигао је Бењамин Татар и понио епитет играча утакмице.

Борац ће имати прилику да поправи утисак 4. марта на утакмици Купа БиХ против Жељезничара.