06/03/2021 |  15:33 ⇒ 15:36 | Аутор: СРНА

Игокеа савладала ФМП и вратила се на побједнички колосијек (ВИДЕО)

Кошаркашки клуб Игокеа из Александровца савладао је београдски ФМП резултатом 87:82 на отварању 20. кола регионалног такмичења.
ФМП - Игокеа (фото: КК ФМП) -
ФМП - Игокеа (фото: КК ФМП)

Након два пораза у АБА лиги и ФИБА Лиги шампиона, Игокеа се на овај начин вратила на побједнички колосијек.

Након изједначене прве четвртине, у којој су се екипе смијењивале у вођству, "Игоси" су на крилима Стивена Греја успјели да се одлијепе и на одомор оду са девет поена предности.

У наставку су изабраници Драгана Бајића у потпуности контролисали дешавања на паркету, а предност је расла и до плус 23.

Дошло је до малог опуштања у посљедњих десет минута. Домаћи су играли пресинг преко цијелог терена, успјели да смање разлику, али не и да дођу до потпуног преокрета.

Игокеу је до побједе предводио Стивен Греј са 19 поена, од чега пет тројки. Атић је убацио 12.

Код ФМП-а Хендс је био најбољи са 21 поеном.

Игокеа тренутно држи другу позицију на табели са 15 побједа и четири пораза. "ФМП" има шест побједа и 12 пораза.