11/04/2021 |  18:15 ⇒ 18:37 | Аутор: СРНА

Козара лако до побједе над Јединством

Фудбалери Козаре из Градишке савладали су брчанско Јединство са 2:0 у посљедњем мечу 22. кола Прве лиге Републике Српске.
Козара - Јединство - Фото: Facebook
Козара - ЈединствоФото: Facebook

Након што у првих 45 минута није било голова, Козара је отпор гостију сломила у другом полувремену и то у размаку од свега седам минута.

Прво је мрежу Брчака погодио Борис Распудић у 53. минуту, а у 60. је постављен коначан резултат, када је стријелац био Александар Малбашић.

Са ова три бода, екипа из Градишке се учврстила у средини табеле, док се Јединство налази у великим проблемима, како резултатским, тако и финансијско-организационим и све су прилике да ће од сљедеће сезоне играти у нижем рангу, Другој лиги Републике Српске.