11/04/2021 |  21:08 ⇒ 21:08 | Аутор: Агенције

Партизан се вратио на побједнички колосјек

Фудбалери Партизана данас су побједили екипу Радничког из Ниша у оквиру 31. кола Суперлиге Србије резултатом 2:0.
Партизан - Раднички - Фото: Screenshot/YouTube
Партизан - РадничкиФото: Screenshot/YouTube

Голове су постигли Такума Асано у 44. и Филип Холендер у 58. минуту, а могло је бити још стријелаца судећи по великом броју прилика за Партизан.

Партизан је новом побjедом још више учврстио друго мјесто, иако то сигурно није био циљ пред старт сезоне, док је Раднички неочекивано 12. са 38 бодова.

Партизан је повео преко Асана у 44. минуту. Холендер је изашао један на један, али је Којић то одбранио, па се сударио са Станковићем послије тога и завршио на земљи. Судија није прекидао меч, а Асано је налетио на одбитак и затресао мрежу.

У наставку је поново играо само један тим – Партизан. Контролисали су утакмицу током читавих 90 минута, а награда је дошла у 58. минуту. Јојић је лијепо асистирао ка Холендеру, који је примио лопту, намјестио се и погодио даљи угао гола. Овим поготком је дуплирао предност, потпуно заслужено.