04/05/2021 |  07:24 ⇒ 07:24 | Аутор: РТС

Јокић наставио пут ка МВП титули и у поразу од Лејкерса (ВИДЕО)

Српски центар Никола Јокић одиграо је још једну сјајну утакмици и био најефикаснији играч меча али то није било довољно да Денвер избјегне пораз од ЛА Лејкерса са 93:89.
Никола Јокић - Фото: AP
Никола ЈокићФото: AP

Јокић је утакмицу завршио са 32 постигнута поена уз 9 скокова и 5 асистенција и одлично предводио свој тим, али Денвер није успио да избјегне пораз у Лос Анђелесу.

Гости су добро ушли у меч и повели у првој четвртини али су домаћини преузели иницијативу и преокренули резултау у другој четвртини и на одмор отишли са предношћу.

Потом су наставили у истом темпу и увећали предност коју Денвер није успио да анулира иако су добили посљедњу четвртину.

Никола Јокић је одиграо још једну одличну утакмицу којом је потврдио кандидатуру за избор најкориснијег играча сезоне, али га остатак тима није најбоље пратио.

Други на листи стријелаца у тиму Денвера био је Мајкл Портер са 19 постигнутих поена, а трећи Џавал Мекги је удацио 10 кошева.

Побједнички тим је предводио Ентони Дејвис са 25 постигнутух поена уз 7 скокова и једну асистенцију.