09/05/2021 |  20:34 ⇒ 21:04 | Аутор: srpskainfo.com

Рукометаши Борца изгубили у Љубушком

Рукометаши Борца поражени су од Извиђача у Љубушком резултатом 30:26.
Рукометаши Борца (фото: mondo.ba / Небојша Шатара) -
Рукометаши Борца (фото: mondo.ba / Небојша Шатара)

Овај пораз највјероватније значи и опроштај од шампионске титуле, у којој ће Бањалучани са астрономским буџетом, највјероватније, остати без иједног трофеја.

Послије 30 минута игре домаћи тим имао је предност од два гола. Након што је Вућићевић искористио седмерац, смањио на само гол заостатка Јозиновић је погодио за коначан резилтат првог полиувремена (13:11).

Серијом 4:0 Борац отвара други дио игре, а Бањалиучани су послије гола Милићевића, двадесет минута прије краја имали пет голова вишка (20:15).

Чинило се тада да ће Борац освојити бодове у овом мечу, вриједне титуле, међутим, Извиђач је узвратио серијом 4:0, а у 51. минуту већ је било неријешено.

Домаћи тим је до краја новом серијом дошао до предности и освојио важне бодове у борби за титулу, а Бањалучане послао у изузетно неуспјешну сезону.

Извиђач сада има 46 бодова док је на другом мјесту Борац са два бода мање.