02/06/2021 | 11:31 ⇒ 19:27 | Аутор: РТРС
Ухапшено седам лица због неовлашћеног промета опојним дрогама
Полицијски службеници Управе за организовани и тешки криминалитет МУП-а Српске под надзором Тужилаштва БиХ спроводе оперативну акцију кодног назива "Аргентина", усмјерену на откривање кривичног дјела неовлашћени промет опојним дрогама.

МУП - акција Аргентина (Фото: instagram.com)
Начелница Одјељења за односе са јавношћу, Мирна Миљановић, изјавила је да су у оквиру ове акције слободе лишена два лица Д.Г. и С.Д. код којих је пронађена опојна дрога кокаин.
Како АТВ незванично сазнаје, ухапшени су Синиша Драгичевић и Данијел Гаук из Бањалуке.
- Полицијски службеници МУП-а Српске у сарадњи са полицијским службеницима МУП-а Унско-санског кантона претресају куће и помоћне објекте на двије локације и четири возила, те су у наставку акције лишили слободе још пет лица - навела је Миљановићева.
View this post on Instagram
