26/10/2021 |  20:47 ⇒ 20:47 | Аутор: РТРС

Кошаркаши Игокее поражени од Нимбурка

Кошаркаши Игокее поражени су од Нимбурка у Прагу резултатом 86:82 у утакмици 3. кола ФИБА Лиге шампиона.
Нимбурк - Игокеа (Фото: championsleague.basketball) -
Нимбурк - Игокеа (Фото: championsleague.basketball)

Чешки тим је много боље почео меч и на полувремену је имао предност од 11 поена (46:35).

У другом полувремену Игокеа је играла много боље у одбрани и полако смањивала предност противника.

У посљедњој четвртини Александровчани су имали и предност, али је онда у финишу Нимбурк на индивидуални кавлитет Хрубана и Хардинга дошао до побједе.

Џерик Хардинг је меч завршио са 29 поена,а Војтех Хрубан је убацио 17. На другој страни Дешон Стивенс је одиграо најбољу партију откако је стигао у Игоку, убацио је 19 поена и имао 11 скокова, Маркел Старкс је дао поен мање, Далибор Илић је имао 12 поена и осам скокова, а Антабија Волер је дао 10 поена.

Чешки тим је сада на учинку од двије побједе и пораза, док Игокеа има побједу и два пораза.