04/12/2021 |  16:49 ⇒ 20:17 | Аутор: РТРС

Борац савладао Слободу

Екипа бањалучког Бораца савладала је у мечу 19. кола Премијер лиге БиХ тузланску Слободу резултатом 3:1.
Борац - Слобода  (Фото:FK Borac) -
Борац - Слобода (Фото:FK Borac)

Борац је на Градском стадиону дошао до вриједне побједе и заузео, бар привремено, треће мјесто на табели.

Први погодак за Борац постигао је Лукић у у 33. минуту. Слобода је изједначила четири минута касније када је био прецизан Предраговић.

Побједу Борцу донио је Вушуровић који је постигао два гола, један у 46. минуту, а сљедећи у 72. и тако осигурао побједу Борцу.

Борац у сљедећем колу гостује Широком Бријегу, а Слобода у дербију дочекује екипу Тузла Ситија.

Подсјећамо, данас су одиграна још два меча Премијер лиге БиХ. Посушје и Рудар из Приједора одиграли су без голова, док је Вележ у гостима био бољи од Сарајева резултатом 2:0.