26/02/2022 |  21:06 | Аутор: РТС

Два гола Влаховића против Емполија, Јувентус све ближи врху (ВИДЕО)

Душан Влаховић постигао је два поготка за Јувентус на гостовању у Емполију у побједи 3:2, у утакмици 27. кола Серије А.
Душан Влаховић (Printscreen/Youtube/Serie A) -
Душан Влаховић (Printscreen/Youtube/Serie A)

Српски нападач Душан Влаховић из утакмице у утакмицу показује да се налази у врхунској форми, па је и у побједи Јувентуса над Емполијем постигао два нова поготка.

Јувентус је повео голом Кина у 32. минуту, да би осам минута касније изједначио Зурковски.

Први гол на мечу Влаховић је постигао у финишу првог дијела меча, када се дриблингом ослободио два противника играча и лако савладао голмана Викарија.

Јувентус је на полувријеме отишао са предношћу од 2:1, а онда је Влаховић још једном затресао мрежу Емполија и донио свом тиму два гола предности.

Својим другим голом у Емполију, Влаховић је престигао Ћира Имобилеа на првом мјесту на листи најбољих стријелаца Серије А са 20 погодака.

Коначан резултат поставио је Ла Мантија у 76. минуту.

Јувентус је и даље четврти на табели, али сада за водећим Миланом заостаје само седам бодова.