03/10/2022 |  01:56 | Аутор: РТС

Влаховић и Костић водили Јувентус до побjеде над Болоњом

Фудбалери Јувентуса надиграли су Болоњу са 3:0 у утакмици 8. кола Серије А на свом терену, а до побjеде су их одличним играма предводили српски интернационалци Филип Костић и Душан Влаховић.
ФК Јувентус - Фото: РТРС
ФК ЈувентусФото: РТРС

Jувентус је одлично ушао у меч са Болоњом на свом терену а одличним играма су га предводили српски индернационалци Филип Костић и Душан Влаховић.

Већ у 24. минуту српски дует изводи сјајну акцију из које Филип Костић послије додаваља Влаховића шаље лопту у мрежу Болоње за 1:0 са колико се отишло на полувријеме.

Био је то гол првенац Филипа Костића у дресу новог клуба, у који је љетос стигао из њемачког Ајнтрахта из Франкфурта.

У другом полувремену је настављено са доминацијом домаћег тима, а у 59. минуту се и Душан Влаговић уписује у стријелце за 2:0 и практично обезбјеђује побједу за тим домаћина.

Коначан резултат поставио је пољски интернационалац Аркадијуш Милик поготком у 62. минуту чиме је Јувентус са седме позиције на табели сачувао шансе у борби за позицију на врху табеле.