06/10/2022 |  20:53 | Аутор: Б92

Црвена звезда убједљива против Ференцвароша (ВИДЕО)

Фудбалери Црвене звезде побиједили су Ференцварош на домаћем терену резултатом 4:1 у трећем колу Лиге Европе.
Црвена звезда (Фото: Танјуг/ Владимир Шпорчић) -
Црвена звезда (Фото: Танјуг/ Владимир Шпорчић)

Голове за Звезду постигли су Канга у 27. и 60., Митровић у 35., Катаи у 50. минути, док је погодак за госте постигао Закаријасен у 71. минути игре.

Звезда је побједом дошла до првих бодова ове сезоне у Лиги Европе и изједначила се са Трабзонспором на трећој позицији Групе Х, док је мађарски тим уписао први пораз.

Црвено-бијели доминирали су практично од првог до посљедњег минута и одиграли једну од најквалитетнијих утакмица од почетка сезоне, а побједу је обољежило неколико изузетних голова.

Изабраницима Милоша Милојевића ово је била четврта узастопна побједа у свим такмичењима, а у наредном колу Лиге Европе гостоваће у Мађарској.