22/11/2022 |  21:10 | Аутор: ТАНЈУГ

Пораз Звезде од Зенита у пријатељском мечу

Фудбалери Црвене звезде изгубили су данас од Зенита 3:1 у пријатељском мечу који је одигран у Санкт Петербургу на Гаспром Арени.
Зенит - Црвен звезда (ФОТО: ФК Црвена звезда) -
Зенит - Црвен звезда (ФОТО: ФК Црвена звезда)

У првом полувремену београдски клуб је играо боље и имао више шанси из којих је дошао и гол Ибрахима Мустафе у 23. минуту.

У других 45. минута руска екипа је наментула свој темпо и за 13 минута постигла три гола.

Прво Алекс Сутормин у 61. минуту, потом Александар Ерокин у 64. минуту и Густаво Мантуан који је у 74. минуту поставио коначни резултат.

Везни играч Црвене звезде Ибрахим Мустафа изјавио је након меча да је срећан због првог гола за "црвено-бијеле".

- Срећан сам због поготка. Ово ми је првенац у Звездином дресу, тако да ћу заувијек памтити овај дан. Драго ми је што сам успио да се упишем у стријелце против великана као што је Зенит - изјавио је гански фудбалер.