04/02/2023 |  22:26 ⇒ 22:26 | Аутор: РТРС

Борац славио након великог преокрета

Рукометаши Борца и Леотара одиграли су сјајну утакмицу у Бањалуци и оправдали епитет дербија 16. кола Премијер лиге. Бањалучани су славили 23:22.
Рукометаши Борца - Фото: РТРС
Рукометаши БорцаФото: РТРС

Након велике борбе и великог преокрета, Борац је дошао до побједе пред око 1.500 навијача.

Леотар је одиграо сјајно прво полувријеме у којем је преовладала игра у одбрани.

У првих 30 минута виђена је велика борба и чврста игра у одбрани, а у тим условима боље су се снашли гости из Требиња који су стекли плус четири. Имао је Леотар и пет голова вишка почетком другог полувремена,али рукометаши Борца су пронашли начин да дођу до побједе пред својим навијачима.

Лука Кнежевићје предводио Борац са пет голов, а шест у дресу Леотара постигао је Владан Аризановић.