

16/03/2023 | 18:08 ⇒ 18:25 | Аутор: РТРС
Акција Министарства породице, омладине и спорта: "Лопте за Семберију"
Фудбалски клуб Радник Бијељина у сарадњи са Министарством породице, омладине и спорта организовао је акцију "Лопте за Семберију".

Подјела лопти у Бијељини
За 41 клуб са подручја Бијељине који се такмиче у четвртрој, петој и шестој лиги обезбијеђено је по пет лопти.
Након уручења лопти на стадиону Фудбалског клуба Радник у Бијељини, Помоћник министра за спорт Републике Српске Марио Ђуран је рекао да је циљ ове акције окупљање клубова из регије, која је најбројнија по броју фудбалских клубова, а да је "Радник" окосница развоја аматерског и омладинског фудбала.
- Заједно са управом ФК Радник радимо на измирењу наслијеђених дугова и успостављању нове сруктуре која ће овај клуб окупљати - додао је Ђуран.
Предсједни Управног одбора ФК Радник Недељко Ћорић рекао је да је данашња акција подјеле лопти начин да се сви окупе око Радника као репрезентације Семберије.