28/05/2023 |  21:17 ⇒ 21:19 | Аутор: ТАНЈУГ

Звезда ремизирала против Новог Пазара на прослави 34. титуле

Фудбалери Црвене звезде ремизирали су против Новог Пазара 2:2 (0:0) у посљедњој утакмици седмог кола плеј-офа Суперлиге.
Црвена Звезда и Нови Пазар (Фото: TANJUG/ VLADIMIR ŠPORČIĆ/ nr) -
Црвена Звезда и Нови Пазар (Фото: TANJUG/ VLADIMIR ŠPORČIĆ/ nr)

Црвено-бијели на прослави 34. титуле нису успјели да упишу тријумф, а сезону су завршили без пораза, са убједљивих 97 бодова, 22 више од ТСЦ-а и Чукаричког и чак 26 више од Партизана.

Пред скоро 30.000 гледалаца на стадиону Рајко Митић Звезда је повела у 53. минуту сјајним голом Гелора Канге, само седам минута касније узвратио је Миљан Момчиловић.

Млади Стефан Лековић донио је нову предност Звезди у 72. минуту, али су Пазарци опет изједначили, само три минута касније, а гол је постигао Слободан Станојловић.

Уочи меча од Звездиног дреса опростио се Ненад Крстичић, у наставку је добио шансу да заигра и на најљепши начин заврши каријеру.

Од Звезде се опростио и тренер Милош Милојевић, кога ће већ од сутра замијенити Израелац Барик Бахар.

Такође, на полувремену је приређен дефиле шампиона из Спортског друштва црвено-бијелих.