

Ухапшен због паљења аутомобила

Полиција је јуче око 16.50 часова ухапсила лице С.П код којег је провјером утврђено и присуствио 2,89 промила алкохола у организму, саопштено је из Полицијске управе Бањалука.
Бањалучка полиција је у петак, 26. маја, ухапсила три лица из Бањалуке чији су иницијали Д.Д, С.Г. и И.В. због сумње да су у бањалучком угоститељском објекту напали оштећено лице и нанијели му повреде главе, те оштетили улазна врата тог објекта.
Оштећеном лицу је указана љекарска помоћ на Универзитетско-клиничком центру Републике Српске.
О овим догађајима је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Бањалука.
Полиција је у Бањалуци у Улици Иве Лоле Рибара у суботу, 27. маја, ухапсила лице чији су иницијали О.Ј. из Бањалуке код којег је пронађена и одузета одређена количина коакина, а у у истој улици јуче око 1.00 час лице чији су иницијали У.Н. из Бањалуке код којег је пронађена одређена количина дроге екстази.
О овим догађајима је обавијештен дежурни судија Основног суда у Бањалуци.