17/03/2024 |  15:51 | Аутор: ТАНЈУГ

Реми фудбалера Младости и Партизана

Фудбалери Младости и Партизана одиграли су данас у Лучанима неријешено 1:1 (1:0) мечу 26. кола Суперлиге Србије.
Фудбал   (Илустрација: РТРС) -
Фудбал (Илустрација: РТРС)

Младост је повела голом Петра Бојића у 44. минуту, а Партизан је изједначио у 85. поготком Немање Николића.

Фудбалери Партизана су боље ушли у меч, а "црно-бијели" су пропустили неколико шанси првом дијелу првог полувремена. Младост је повела у 44. минуту, а у листу стријелаца уписао се Бојић. Прво полувријеме је завршено вођством домаћег тима резултатом 1:0.

Тренер "црно-бијелих" Игор Дуљај је у полувремену увео Бибарса Натха и Алда Калулу. Партизан је заиграо ангажованије у наставку меча, док је Младост пријетила из контранапада. Домаћи фудбалери су пропустили прилике преко Марка Величковића у 55. и Николе Ћирковића у 60. минуту.

Фудбалери Младости су нову велику шансу имали у 69. минуту. Патрик Езе Фрајдеј је сам изашао испред голмана Партизана Александра Јовановића, који је успио да лопту избаци у корнер.

Партизан је изједначио у 85. минуту преко Николића.

"Црно-бијели" су имали иницијативу до краја утакмице, а промјене резултата није било.

Партиyан се тренутно налази на другом мјесту на табели СЛС са 61. бодом. Младост је седма на табели са 37 бодова.

Фудбалери Партизана ће у наредном, 27. колу СЛС дочекати Спартак, док ће Младости играти са Радничким у Нишу.

Данас ће бити одигране још три утакмице 26. кола СЛС, а састаће се: Црвена звезда - Раднички Крагујевац (16), Железничар - Јавор (18) и Напредак - Раднички Ниш (20).

Јуче су одиграна четири меча 26. кола СЛС: Радник - ИМТ 0:1, Вождовац - Чукарички 1:1, Спартак - ТСЦ 2:4 и Војводина - Нови Пазар 1:0.