

Додик са Мркајићем о развојним пројектима у Братунцу

Додик је данас о развојним пројектима разговарао са одборником Скупштине општине Братунац и предсједником Општинског одбора СНСД-а Братунац Марком Мркајићем.
Он је навео да се убрзано приводе крају припреме за изградњу вртића, за који ће средства бити одобрена из буџета предсједника Републике Српске.
Република Српска стоји иза развојних пројеката општине Братунац, о чему сам данас разговарао са одборником Скупштине општине Братунац и предсједником Општинског одбора СНСД-а Братунац Марком Мркајићем.
— Милорад Додик (@MiloradDodik) July 9, 2025
Убрзано се приводе крају припреме за изградњу вртића, за који ће средства… pic.twitter.com/QX9ZnPCoKc
Нови вртић ће обухвати сву дјецу предшколског узраста општине Братунац.
- Такође, договорено је да ће републичке институције финансирати изградњу нове полицијске станице, чиме додатно унапређујемо услове за рад припадника Министарства унутрашњих послова - објавио је Додик на Иксу.