

Подкаст Ларе Логан са предсједником Српске Милорадом Додиком овог петка (ВИДЕО)

Додик је отворено говорио о притисцима са Запада, политичком прогону који долази из редова америчких демократа, те о разлозима због којих га циљано нападају администрације Обаме и Хилари Клинтон, међу којима наглашава његову подршку Доналду Трампу, суверенизму и одбијања да клекне пред глобалистичким центрима моћи.
EXCLUSIVE INTERVIEW COMING FRIDAY
— Lara Logan (@laralogan) September 4, 2025
On the ground in Bosnia and Herzegovina, Lara Logan sits down with Milorad Dodik, President of Republika Srpska.
Targeted by the Obama and Clinton administrations for supporting President Trump, Dodik speaks openly about lawfare, globalist… pic.twitter.com/KeONH35hfI
Предсједник Републике Српске говорио је и о одбрани српског народа, православне вјере, породице и слободе, као и о отвореној борби против злоупотребе правосуђа у политичке сврхе.
Лара Логан вишеструко награђивана новинарка дуже од деценију и по радила је за ЦБС, а прославила се, прије свега, извјештавајући о ратовима у Ираку и Авганистану.
Како су је описале бројне колеге, она је на фронтове ишла без имало страха како би јавности што вјеродостојније приказала стварно стање у тим ситуацијама.
О угледу Ларе Логан најбоље свједоче бројне међународне награде чији је носилац.
Више пута је добила награду Еми, а носилац је награде Едварда Р. Мароа, као и награде Клуба за инострану штампу.
Осим тога добила је и награду Универзитета Алфред дуПон Колумбија, која се у широкој мјери сматра еквивалентом Пулицерове награде у радиодифузном новинарству.