

20/09/2025 | 19:38 ⇒ 19:38 | Аутор: РТРС
Мандић: У свечаном дефилеу показано јединство српског народа
Била је изузетна част присуствовати данашњој паради Војске Србије под слоганом "Снага јединства", тим прије што је у свечаном дефилеу показано јединство српског народа, док су на трибинама били представници бројних савезничких, партнерских и пријатељских земаља, што је оличење заједништва и разумијевања, истакао је предсједник Скупштине Црне Горе Андрија Мандић.

Војна парада у БеоградуФото: ZIPAPHOTO/Borislav Zdrinja
- Колега Милан Кнежевић и ја смо посебно поносни и на чињеницу што су данашњој паради присуствовала два официра Генералштаба Војске Црне Горе, јер је на тај начин још једном посвједочена славна заједничка војна историја и традиција Србије и Црне Горе. Будућност региона лежи у заједничкој безбједности и очувању мира и стабилности, јер само тако можемо градити боље и просперитетније сјутра - навео је Мандић у објави на друштвеној мрежи Икс.
Била је изузетна част присуствовати данашњој паради Војске Србије под слоганом „Снага јединства“, тим прије што је у свечаном дефилеу показано јединство српског народа, док су на трибинама били представници бројних савезничких, партнерских и пријатељских земаља, што је оличење… pic.twitter.com/f4piXgvirq
— Андрија Мандић (@AndrijaMandicDF) September 20, 2025