latinica  ћирилица
16/10/2025 |  13:08 | Аутор: РТРС

У суботу квиз општег знања у модерацији Крешимира Сучевића Међерала

У Козарској Дубици у суботу, 18. октобра, биће одржан квиз општег знања чији ће модератор бити Крешимир Сучевић Међерал.
Паб квиз - Фото: Уступљена фотографија
Паб квизФото: Уступљена фотографија

Под покровитељством Општине Козарска Дубица, овај догађај организује група квиз-ентузијаста из Козарске Дубице, а наградни фонд квиза за прва три мјеста износи укупно 1.500 КМ.

Организатори позивају заинтересоване екипе, до пет чланова, из земље и иностранства, те појединце, да се пријаве за учешће путем е-маил адресе: kvizprijave@gmail.com.

Квиз знања одржаће се 18. октобра у хотелу Цептер у Козарској Дубици, са почетком у 19.30 часова, а учеснике и госте очекује и забавни програм.

Крешимир Сучевић Међерал је хрватски лингвиста и квизаш у јавности познат као "ловац" у емисији Потјера.