Селак - Нуждић: Центар за истраживање рата функционише на завидном нивоу (ВИДЕО)

Селак је након састанка са вршиоцем дужности директора Центра Виктором Нуждићем рекао новинарима у Бањалуци похвалио низ активности које је реализовао овај центар.
- Морам да, између осталог, похвалим израду Атласа који обухвата период 1992, 1993. и 1994. годину, у којем су пописане све жртве и сва страдања нашег народа у Одбрамбено-отаџбинском рату. Морамо његовати нашу историју и наставити рад на тражењу несталих лица - нагласио је Селак.
Он је навео да ће са вршиоцем дужности директора Центра Виктором Нуждићем и удружењима несталих разговарати о томе како додатно допринијети тражењу несталих.
Селак је рекао да га је Нуждић упознао о фунционисању и надлежностима Центра, те неопходним материјалним потребама да би могао да испуњава своје надлежности прописане законом.
Нуждић је изразио задовољство због посјете Селака овом центру, који је у надлежности ресорног министарства, додајући да је са министром разговарао о неким догађајима из Одбрамбено-отаџбинског рата.
