Голеада на Грбавици - реми Жељезничара и Широког Бријега

Чак три гола примио је Жељезничар за мање од 20 минута. Широки је у том тренутку водио 3:1 и био на путу ка великој побједи.
Надали су се навијачи Жељезничара да ће се њихови љубимци данас добро снаћи по много љепшем времену него јуче, али им је "мрак пао" послије само два минута.
Башић је убацио, а Чернијак погодио за шок на Грбавици – 1:0 за Широкобријежане.
Успио је Жељезничар да изједначи, или боље речено за то су се побринули Широкобријежани пошто је Муса у шестом минуту погодио своју мрежу, међутим у десетом минуту нови шок за домаћина.
Након акције гостију погодио је Томић за вођство Широког Бријега 2:1, а већ у 18. минуту Станић је након корнера Чернијака повисио на 3:1.
Послије су се домаћи фудбалери поправили, па су у наставку првог дијела створили неколико изгледних прилика, а онда три минуте прије краја смањили на само гол заостатка.
Улад је прошао по лијевој страни и убацио у петерац, гдје се поред голмана Јосиповића и једног дефанзивца гостију најбоље снашао Цветаноски и смањио на 3:2.
У наставку је Жељезничар кренуо на све или ништа, како би што прије дошао до изједначења.
У томе су успјели тек у 83. минуту, када је резервиста Александар Бољевић изашао сам испред Јосиповића и кроз ноге му послао лопту у мрежу за, испоставиће се, коначних 3:3.
