Мећава на Златибору, дрвеће на путевима у западном дијелу земље

Саобраћај је због дрвећа које је пало на путеве блокиран на дионицама између Таре и Бајине Баште, као и између Ваљева и Лознице.
Снијег је пао и у Моравичком округу, а задржао се и на ауто-путу "Милош Велики", због чега се возачима савјетује додатни опрез.
У општини Горњи Милановац највише снијега има на подручју Сувобора, гдје висина сњежног покривача износи десетак центиметара, преноси РТС.
Републички хидрометеоролошки завод /РХМЗ/ упозорава да ће снијег падати и у нижим предјелима и да се очекује до 20 центиметара влажног снијега, а на планинама и више.
Из предузећа "Путеви Србије" саопштено је су да су сви главни путни правци проходни, али да на неким дионицама још има снијега, као и одрона, те да проблеме мјестимично праве поледица и магла.
