Слога боља од Жељезничара; Лакташи савладали Радник

Лакташи су изненадили премијерлигаша - Радник, тријумфом 2:0, и сада су близу историјског резултата, пласмана међу четири најбоље екипе у Купу БиХ. Домаћин је повео у 14. минуту, када је 20. годишњи Срђан Башић погодио за 1:0. 10-минута касније, велика прилика за Радник, Конате је шутирао, али Глишић сјајно одбранио.
Нешто касније, Лакташи су запријетили преко Шкорића, али није било прецизности у ударцу капитена Лакташа.
У наставку су гости, преузели иницијативу, пријетили, али није било веће опасноти по гол Лакташа, голман Глишић лако је укротио ударце " плавих".
Играо се 77. минут, када је тим Слободана Старчевића удвостручио предност. Шкорић је упослио Башића који постиже свој други гол, за испоставиће се коначних, Лакташи - Радник 2:0.
Након приједорског Рудара и добојска Слога је тријумфовала на "Грбавивци" . Гости су славили 1:0, голом Тонија Јовића у судијској надокнади времена.
Реванш утакмице четвртфинала Купа БиХ, на програму су 11. марта.
