18/03/2026 | 14:15 ⇒ 14:15 | Аутор: РТРС
Жељки Цвијановић повеља почасног грађанина Прњавора
Повеља почасног грађанина са златним грбом града Прњавора биће додијељена српском члану Предсједништва БиХ Жељки Цвијановић за значајне резултате и залагања од интереса за град и ширу заједницу, одлучено је на сједници Скупштине града.

Жељка Цвијановић (фото: instagram.com/zeljka.cvijanovic)
Градоначелник Прњавора Дарко Томаш рекао је да Прњаворчани памте Цвијановићеву и прије него што се почела бавити политиком, односно из времена док је у Прњавору живјела, радила и генерације ученика изводила на прави пут.
- Цвијановићева је својим политичким ангажманом значајно допринијела развоју наше локалне заједнице. Нема ниједног важног пројекта и активности у Прњавору у коме није учествовала и увијек је била на располагању за сваки вид помоћи - изјавио је Томаш.
Поводом Дана града, Повеља почасног грађанина са златним грбом Града Прњавор биће додијељена Жељки Цвијановић.
— Darko Tomaš (@TomasDarko) March 18, 2026
И више него заслужено! pic.twitter.com/pRaHaaEjJd
Повеља ће бити додијељена на свечаној сједници Скупштине града 24. марта.
