05/04/2026 | 09:46 ⇒ 10:09 | Аутор: РТС
Вучић са Орбаном о угрожавању гасне инфраструктуре која повезује Србију и Мађарску
Предсједник Србије Александар Вучић разговарао је данас са мађарским премијером Виктором Орбаном о првим резултатима истраге српских војно-полицијских органа у вези са угрожавањем критичне гасне инфраструктуре која повезује Србију и Мађарску и саопштио да је пронађен експлозив разорне моћи и штапини неопходни за његово активирање.

Орбан и Вучић (фото: instagram.com/buducnostsrbijeav)
Вучић је на Инстаграм налогу навео да је управо завршио телефонски разговор са мађарским премијером те да је током тог разговора Орбана упознао са првим резултатима истраге војно-полицијских органа Србије, у вези са угрожавањем критичне гасне инфраструктуре која повезује Србију и Мађарску.
- Наше јединице пронашле су експлозив разорне моћи и штапине неопходне за његово активирање. Обавијестио сам премијера Орбана да ћемо га информисати о даљем току истраге - навео је Вучић.
View this post on Instagram
