Ер Србија од 22. маја поново уводи директне летове за Минхен, карте од данас у продаји

Летови ће се обављати свакодневно, чиме се осигурава континуитет и ефикасност у повезивању ова два града.
На овај начин, Ер Србија јача своје присуство у Њемачкој, бројећи укупно десет градова до којих лети из Београда и Ниша.
Поред Минхена, у мрежи дестинација националне авио-компаније Србије су и Берлин, Диселдорф, Франкфурт, Франкфурт Хан, Хамбург, Хановер, Келн, Нирнберг и Штутгарт.
- Увођењем директних летова између Београда и Минхена, отварамо врата ка срцу Баварске - једној од најдинамичнијих регија Европе. Ова линија није само олакшица за пословне људе и туристе, већ кључна спона која путовање чини бржим, а планирање једноставнијим. Било да тежите глобалним пословним приликама или културном богатству Минхена, нова рута вам омогућава да тамо стигнете лакше него икада, позиционирајући Србију још чвршће на мапи европских путовања - изјавио је генерални директор Ер Србије Јиржи Марек.
Поласци из Београда понедељком, уторком, четвртком и суботом планирани су у 07:10 часова, са повратком из Минхена у 09:30 часова.
Сриједом, петком и недјељом, летови из Београда ће се реализовати са поласком у 17:55 часова, док су повратни летови планирани у 20:15 часова.
Захваљујући свакодневним летовима, омогућена су брза и једноставна пресједања преко Београда ка широкој мрежи дестинација, укључујући: Њујорк, Шангај, Гуангџоу, Истанбул, Атину, Солун, Родос, Крф, Ираклион, Миконос, Санторини, Ларнаку, Тбилиси, Измир, Малагу, Напуљ, Палермо, Катанију, Малту, Варну, Букурешт, Софију, Будимпешту, Беч, Лјубљану, Загреб, Сарајево, Скопље, Тирану, Подгорицу, Тиват, Мостар, Охрид, Дубровник, Сплит, Ријеку, Пулу, Задар и Брач.
Захваљујући пажљиво планираном реду летења, Београд се додатно афирмише као кључно транзитно чвориште које повезује Баварску са регионом Балкана, Медитераном и стратешким дестинацијама у Северној Америци и Азији.
