Бањалучанин Матеј Стрика - нови бисер Звезде (ВИДЕО)

16. годишњи лијеви бек црвено-бијелих у игру је ушао у 91. минуту, а само минут касније асистирао је Дуартеу, за једини гол Звезде у поразу од ОФК-а, 2:1. Био је то деби из снова за младог Бањалучанина који је поникао у екипи Жељезничар спорт тима.
Након свега што му се издешавало посљедњих дана, млади Стрика је још под утисцима, а за РТРС каже да му је посебно драго што је учествовао код 100. гола Звезде ове сезоне.
Матеј је тако своје име уписао у листу освајача титуле шампиона Србије, међутим свјестан је да је пред њих још пуно тренинга и одрицања до статуса првотимца
Матеј Стрика игра за Графичар у Првој лиги Србије. 30. маја, на програму је посљедње коло. Слиједи краћи одмор, а овај млади фудбалер се нада да ће бити међу путницима за припреме Црвене звезде, које почињеу 15. јуна.

