Најбржи српски пливач Андреј Барна на припремама у Бањалуци (ВИДЕО)

Већ на почетку сезоне, Андреј Барна, показује да се налази у сјајној форми. Најбржи Србин у историји, недавно је у Монтекарлу испливао сјајних 21, 48 што тренутно друго вријеме у Европи у четврто у свијету. То је само четири стотинке спорији од личног и државног рекорда.
Суботичанин, који живи и ради у Сједињеним Америчким Државама истакао je озбиљну кандидатуру за медаљу на Европском првенству у Паризу, које се одржава од 10. до 16. августа.
Није случајно што Барна у Бањалуци, бруси форму за Европско првенство. Услови које нуди Градски олимпијски базен су идеални за врхунске пливаче ..
Андреј Барна је на припремама у Бањалуци до недјеље.
Подсјетимо, Андреј је члан европске златне штафете Србије на 4 пута 100 метара слободно, а има и европску бронзу на 100 слободно. Прошле године је у био у финалу на 50 слободно на Свјетском првенству.
