26/06/2026 | 09:40 ⇒ 09:40 | Аутор: РТРС
У Бањалуци ухапшен пијани пјешак због непримјереног понашања
Полиција је ухапсила лице из Бањалуке чији су иницијали Н.С. јер је у пијаном стању на улици показивало полни орган.

Полиција СрпскеФото: РТРС
Испитивањем је код ухапшеног утврђено 1,41 промила алкохола у крви, а о свему је обавијештен дежурни судија Основног суда у Бањалуци.
Ово лице се сумњичи да је прекршило одредбе Закона о јавном реду и миру и Закона о основама безбједности саобраћаја Републике Српске.
На подручју под контролом Полицијске управе Бањалука јуче су евидентирани по једно кривично дјело и пожар, четири нарушавања јавног реда и мира и 15 саобраћајних незгода.
