latinica  ћирилица
26/06/2026 |  19:46 ⇒ 20:18 | Аутор: РТРС

Свечано затворен кошаркашки камп у Дворовима

У Дворовима код Бијељине вечерас је свечано затворен "Кошаркашки камп 2006" који је у оквиру пројекта "Љетна школа спорта Републике Српске" Министарства породице, омладине и спорта организовао Кошаркашки савез Републике Српске.
Кошаркашки камп - Фото: РТРС
Кошаркашки кампФото: РТРС

Камп је у Бањи "Дворови" трајао седам дана, а учествовало је 30 кошаркаша и кошаркашица, рођених 2011. године.

Помоћник министра породице, омладине и спорта Данијела Ћапин рекла је да Министарство већ 24 године организује љетни камп са спортским савезима у Републици Српској.

Малишани, чесници овогодишњег кампа захвалили су на овако лијепим данима и могуђности да тренирају, али и уживају у седмодневном кампу.