26/06/2026 | 19:46 ⇒ 20:18 | Аутор: РТРС
Свечано затворен кошаркашки камп у Дворовима
У Дворовима код Бијељине вечерас је свечано затворен "Кошаркашки камп 2006" који је у оквиру пројекта "Љетна школа спорта Републике Српске" Министарства породице, омладине и спорта организовао Кошаркашки савез Републике Српске.

Кошаркашки кампФото: РТРС
Камп је у Бањи "Дворови" трајао седам дана, а учествовало је 30 кошаркаша и кошаркашица, рођених 2011. године.
Помоћник министра породице, омладине и спорта Данијела Ћапин рекла је да Министарство већ 24 године организује љетни камп са спортским савезима у Републици Српској.
Малишани, чесници овогодишњег кампа захвалили су на овако лијепим данима и могуђности да тренирају, али и уживају у седмодневном кампу.
