28/06/2026 | 08:28 | Аутор: СРНА
Рођено 13 беба
У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 13 беба, осам дјевојчица и пет дјечака, речено је у породилиштима.

БебаФото: РТРС
Седам беба рођено је у Градишци, двије у Бањалуци, а по једна беба у Приједору, Источном Сарајеву, Добоју и Требињу.
У Градишци је рођено пет дјевојчица и два дјечака, у Бањалуци дјевојчица и дјечак, у Приједору и Источном Сарајеву по једна дјевојчица, а у Добоју и Требињу по један дјечак.
Порода није било у Зворнику, Фочи, Бијељини и Невесињу.
