26/07/2026 | 14:30 | Аутор: СРНА
Сутра топло са сунчаним периодима, локално киша и пљускови
У Републици Српској и ФБиХ сутра ће бити топло са сунчаним периодима, док се током дана очекује локално киша и пљускови са грмљавином.

ВрбасФото: РТРС
Јутро ће бити углавном сунчано уз промјенљиву облачност, а на југу облачније и само понегдје је могућа слаба киша, док се увече очекује ведро вријеме, осим на сјеверу гдје ће бити облачније, понегдје са слабом кишом.
Дуваће слаб до умјерен вјетар сјеверних смјерова, током дана повремено и појачан, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.
Минимална температура ваздуха биће од 14 до 21, а максимална дневна биће од 28 до 34 степена Целзијусова.
Према подацима Федералног хидрометеоролошког завода, данас је сунчано вријеме уз малу до умјерену облачност, током дана дошло је до повећања облачности, а на западу је забиљежена киша.
