24/10/2018 |  18:09 ⇒ 18:16 | Аутор: Б92

У19 ЛШ: Пораз Звезде од Ливерпула

Млади фудбалери Црвене звезде изгубили су од Ливерпула 2:1, на гостовању у трећем колу У19 Лиге шампиона.

Фудбалери Звезде узраста до 19 година водили су од 75. минута новим, трећим голом у такмичењу сјајног Дејана Јовељића, водили до посљедњег минута, али су остали без иједног бода у надокнади времена.

Голман Гордић је у минут прије краја одбранио шут Луиса из пенала, али га је већ у сљедећем Камачо савладао ударцем са 20 метара.

Депримирани играчи Звезде нису издржали притисак у надокнади времена, у другом минуту Вилијамс главом послије прекида постиже нови гол за "редсе" за велики преокрет домаћина.

Црвено-бијели су тако доживјели други пораз голом у завршници меча, па су посљедњи у групи Ц са само једним бодом, док је Ливерпул лидер са седам бодова.

У сљедећем колу Звездини омладинци дочекују Ливерпул, 6. новембра.