latinica  ћирилица
23/04/2020 |  19:31 ⇒ 19:43 | Аутор: РТРС

Руско министарство одбране - успјешно обављен посао у Српској (ФОТО)

Министарство одбране Русије објавило је данас вијест о посјети њихових војника Српској и помоћи у борби против вируса корона.
Снимак портала МО Русије (фото: eng.mil.ru) -
Снимак портала МО Русије (фото: eng.mil.ru)

Припадници одреда оружаних снага Руске Федерације који су стигли у Републику Српску на позив највиших званичника Српске како би помогли у борби против коронавируса, успјешно су обавили свој посао, објавило је Министарство одбране Русије.

Припаднци руског одреда почетком априла стигли су у Републику Српску. У општинама и градовима широм Српске дезинфиковали су болнице, домове здравља и остале објекте у којима се налазе заражени Ковидом -19.

Њима је предсједница Републике Српске Жељка Цвијановић данас уручила одликовање и захвалнице.