Руско министарство одбране - успјешно обављен посао у Српској (ФОТО)

Припадници одреда оружаних снага Руске Федерације који су стигли у Републику Српску на позив највиших званичника Српске како би помогли у борби против коронавируса, успјешно су обавили свој посао, објавило је Министарство одбране Русије.
Russian military specialists dispatched to #RepublikaSrpska for assistance in the fight against #COVID19 have completed their work. All the tasks assigned to them have been accomplished, said the President Željka Cvijanović https://t.co/vZtZgNkXUM #FightingCoronavirus pic.twitter.com/ObixQc4Ies
— Минобороны России (@mod_russia) April 23, 2020
Припаднци руског одреда почетком априла стигли су у Републику Српску. У општинама и градовима широм Српске дезинфиковали су болнице, домове здравља и остале објекте у којима се налазе заражени Ковидом -19.
Њима је предсједница Републике Српске Жељка Цвијановић данас уручила одликовање и захвалнице.

