Хан Пијесак: Отворена изложба фотографија "Jавор планином 5"
Центар за омладину и спорт "Поглед" саопштио је да је позив за учешће на изложби објављен у јануару, а на адресу Центра пристигло је 150 фотографија, од 12 аутора.
Прва изложба "Јавор планином" настала је 2021. године из жеље да се фотографијом сачувају природне љепоте, обичаји и занати који чине идентитет овог краја.
- Данас, пет година касније, изложба представља драгоцјену збирку од више од 500 фотографија, својеврсно свједочанство богатства природног и културног насљеђа Јавора - саопштено је из Центра за омладину и спорт.
Из Центра су изразили задовољство што дио фотографија са претходних изложби краси просторије новоотвореног Дома за старија лица у Хан Пијеску.
Посјетиоци могу погледати изложбу до краја јула, радним данима од 8.00 до 15.00 часова.
