24/06/2026 | 09:09 ⇒ 10:18 | Аутор: СРНА
Поново активиран пожар на депонији Уборак
Пожар на депонији Уборак код Мостара поново је активиран, иако је током ноћи и рано јутрос био под контролом уз стални надзор ватрогасаца.

ВатрогасциФото: РТРС
Из Ватрогасне бригаде додају да је на терену довољан број ватрогасаца и ватрогасних возила.
На пожаришту су током ноћи и јутра дежурала два возила и седам ватрогасаца, а у Мостару се још осјети мирис дима.
Пожар на депонији Уборак избио је у понедјељак, 22. јуна, а јуче је стављен под контролу затрпавањем депоније земљом.
