25/06/2026 | 15:57 ⇒ 16:01 | Аутор: РТРС
Додик: Прњавор се развија захваљујући доброј сарадњи републичких и локалних институција
Са руководством Града Прњавора и представницима телевизије К3 разговарао сам о пројектима који се тренутно реализују и који доносе конкретну корист нашим грађанима, истакао је лидер СНСД-а Милорад Додик.

Милорад Додик у ПрњаворуФото: Уступљена фотографија
- Прњавор се развија захваљујући заједничком раду и доброј сарадњи републичких и локалних институција - поручио је Додик у објави на друштвеној мрежи Икс.
Са руководством Града Прњавора и представницима телевизије К3 разговарао сам о пројектима који се тренутно реализују и који доносе конкретну корист нашим грађанима.
— Милорад Додик (@MiloradDodik) June 25, 2026
Прњавор се развија захваљујући заједничком раду и доброј сарадњи републичких и локалних институција. pic.twitter.com/REDlyUBDYr
