latinica  ћирилица
21/07/2026 |  18:44 ⇒ 18:49 | Аутор: РТРС

Љетна школа спорта у Требињу: Чучковић посјетио учеснике кампа

Другог дана боравка на кампу у Требињу младе рукометаше и рукометашице из Републике Српске и клинце из Србије посјетио је тренер голмана рукометне репрезентације Швајцарске, Милош Чучковић.
Љетна школа спорта (фото: rukometni savez RS) -
Љетна школа спорта (фото: rukometni savez RS)

Током посјете обратио се младим голманима и полазницима, те им је овом приликом пожели успјешан рад и добро здравље.

- Морам истаћи да сам одушевљен што се на једном мјесту окупио велики број младих рукометаша из Републике Српске и Србије. Сигурно је да овакви пројекти имају велики значај за развој младих спортиста који поред квалитетних тренинга, посебну пажњу треба да посвете и правилној исхрани као и квалитетном одмору - изјавио је Чучковић, који је пожелио да се Љетна школа спорта настави и у годинама које долазе.

Обренко Миљковић, предсједник Комисије за омладинска такмичења у Рукометном савезу Републике Српске није крио задовољство доласком на камп тренера голмана репрезентације Швајцарске.

- Прије свега желио бих да се захвалим Милошу Чучковићу на издвојеном времену и доласку на камп у Требиње. Овим гестом је показао да поред одличног тренерског посла, да је уједно и велики човјек и још једном му упућујем велико хвала, истакао је Миљковић.

Дјечаке и дјевојчице из Републике Српске, те клинце из Србије у четвртак, 23. јула посјетиће рукометна легенда Недељко Јовановић и помоћник министра за спорт Републике Српске Данијела Ћапин.